Pravidlá používania M@ilovín

Pre použitie niektorých funkcií je potrebné mať JAVASCRIPT zapnutý!Upozornenie pre prispievateľov:

Prevádzkovatelia stránky www.mailoviny.sk si vyhradzujú právo bez udania dôvodu nezaradiť, odstrániť, alebo upraviť príspevok.

Autorské práva:

Prevádzkovatelia stránky www.mailoviny.sk nezodpovedajú za obsahovú časť príspevkov. Našim cieľom je zverejňovanie príspevkov, na ktoré sa nevzťahujú autorské práva, prípadne zverejňovanie príspevkov s povolením autora. Autorské práva však chceme rešpektovať. Ak máte dôvodné podozrenie na porušenie autorských práv, napíšte nám a príspevky budú odstránené.

Upozornenie pre návštevníkov:

Vtipné príspevky nie sú myslené vážne. Nepredstavujú spojenie s rasizmom, utláčaním menšín, ohováraním tretích strán a porušovaním zákonov.

 1. REGISTRÁCIA POUŽÍVATEĽA
  1. Registrácia používateľa stránky www.mailoviny.sk nie je povinná, zaregistrovaním má však používateľ k dispozícii viac možností oproti osobám, ktoré nie sú na serveri zaregistrovaní.
  2. Prevádzkovateľ sa zaväzuje neposkytovať registračné údaje používateľa žiadnej tretej strane.
 2. MAILNOVINÁRI
  M@ilnovinárom sa môžeš stať ak sa zaregistruješ a pošleš minimálne 20 uverejnených príspevkov. M@ilnovinári sú hodnotení v samostatnom rebríčku. Platia tieto pravidlá:
  1. Prispievatelia sú označovaní čiernou farbou. (Prispievateľ)
  2. Prispievatelia, ktorí zašlú 20 uverejnených príspevkov sa stávajú m@ilnovinármi. M@ilnovinári sú označení modrým písmom.
  3. Najlepších desať m@ilnovinárov je označovaných fialovou farbou. (TopTen)
  4. M@ilnovinár s naviac komentovaným príspevkom je označovaný hnedou farbou. Hnedá farba má prednosť pred inou farbou, okrem oranžovej a zelenej. (Profesionál)
  5. M@ilnovinár s najlepšie hodnoteným príspevkom (prípadne s najlepším priemerom hodnotenia) je označovaný zelenou farbou. Zelená farba má prednosť pred inou farbou, okrem oranžovej. (Expert)
  6. Najlepší m@ilnovinár je označovaný oranžovou farbou. Oranžová farba má prednosť pred inými farbami. (Master)
  7. Administrátor portálu – uverejňuje príspevky, ale nie je hodnotený. Je označený tmavorúžovou farbou. (V.I.P.)