Valentín

Pre použitie niektorých funkcií je potrebné mať JAVASCRIPT zapnutý!Valentínske priania mužovi

Nepoznám krajšie strávenú noc, ako zaspávať v tvojom náruči. Nepoznám krajšie ráno, ako sa zobúdzať vedľa najkrajšieho a najlepšieho muža po slnkom. Srdiečko mi ešte šepká, že cíti, že to Tvoje srdce je jedinečné a že ho chce milovať na celý život...

Ďakujem Ti za Tvoju lásku, za Tvoj úsmev, ktorý mi je energiou na celý deň, ďakujem Ti za Tvoje bozky, ktorými zakaždým rozochveješ všetky bunky môjho tela, ďakujem Ti za každé objatie, ono mi dodáva istotu, že spolu zvládneme krásne prežiť pozemsky svet.

Môj svet je iný, prekrásny, môj svet sa volá láska. Platím sa v ňom bozkami. Naša kráľovná je vernosť. Erbom je naše srdce a naša hymna má len 2 slová : ĽÚBIM ŤA.

Ty si majiteľ môjho srdiečka, mykáš ním a ono si nedokáže zvyknúť na to, že si tak ďaleko...dáva mi jasné signály, že bije len pre Teba, tlčie a kričí – MILUJEM ŤA ....

Znamenáš pre mňa všetko, moje srdce je ako gps, ktoré nekompromisne ukazuje destináciu „tvoje náručie“... si ten najúžasnejší chlap.....ďakujem Ti, že si o mňa zachytil očkom...ďakujem Ti, že naplno žijem.

Si moje všetko, si moja láska, si môj najlepší priateľ, si môj milenec, si moje „zvieratko" si môj učiteľ, si moje šťastie.

Kedysi som bola klbko tónov bez riadkov. Potom si prišiel Ty a poukladal si ich na čiaročky notového zošita, tak, aby vytvárali ten najsladší zvuk. Si skladateľ, ktorý zložil pieseň môjho srdca. A teraz znie len pre Teba.

Miláčik, ľúbim Ťa ako ten najsladší med, bez ktorého nedokáže moje telo ani duša existovať. Si potravou nielen pre moje telo, ale i liekom pre moju dušu.

Hoc Valentín je dnes už viac menej komerčná záležitosť a slávia ho najmä jednodňoví romantici, jeho podstata je krásna a navždy ostane.... si najúžasnejší chlap pod slnkom a prajem ti, aby bol tvoj život plný lásky, tolerantnosti, romantickej nehy a zmyselnej vášne.....MILUJEM ŤA

„Lásku nepoznáme v okamžiku, keď nájdeme dokonalého človeka, ale v okamžiku, keď ho ako dokonalého začneme vidieť." Máš toľko dobrých vlastností, že prekrývajú aj tých pár negatívnych. Si ten, na ktorého som čakala. Keď si ľahnem večer do postele, nemodlím sa za seba, modlím sa za nás, aby naša láska nikdy nevyhasla.

Si anjel, čo voľne oblohou lieta, si ako bytosť z lepšieho sveta, si pokojné tornádo, si horúci ľad, si všetko, čo túžim mať. Prajem Ti krásneho Valentína, miláčik!!!

Si... si more, ktoré tak milujem, si obraz, čo práve maľujem. Si slnko, svietiace v mojom srdci, si mesiac, čo svieti v tejto noci. Si hviezda, žiariaca na nebi, si sniežik, ktorý sa vonku chumelí. Si niekto, koho ľúbim moc a moc, si ten komu prajem krásnu noc.

Anjelik môj! Si mojím zázrakom, splneným snom, darčekom, ktorý túžim rozbaľovať do konca života, vďaka Tebe viem, čo znamená nebyť sama, už nebyť ja ale my, Ty si ma naučil kráčať cez mosty i po mori, len s Tebou chcem byť navždy ....veľmi Ťa milujem.

Ani najväčšie vodopády neuhasia smäd po tvojich perách, ani tisíce hviezd neprežiaria svetlo Tvojich očí, ani najkrajšie slová nevystihujú ako veľmi Ťa ľúbim.

Ihla potrebuje látku, dieťa svoju matku, anjelik kúsok neba, no a ja potrebujem iba Teba.

Miláčik, mám pre teba
100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov, 100 miliónov bozkov a ešte oveľa viac, ale už nevládzem. Tvoja láska

Sme dve duše, ale jedna myšlienka, dve srdcia, ktoré bijú ako jedno.
Ľúbim Ťa, pretože Tvoje srdce je uložené v mojom srdci.

Milujem Ťa. Tu nie je čo riešiť. Kedykoľvek som potrebovala niekoho, s kým by som sa mohla deliť o radosť, alebo niekoho, kto by ma držal, keď sa na kusy rozpadával môj svet, Ty si tu bol.

Ľúbim Ťa ! Nielen preto, aký si. Ale aj za to, čo som ja, keď som s Tebou.


Vložil atsupak dňa 01-02-2012 Prezretá 8044x Komentovaná 0x

Páčila sa ti m@ilovina? Ohodnoť ju, okomentuj alebo pošli priateľovi na mail.

Hodnotenie: 4.80 (5x)
Pošli m@ilovinu mailom Vlož komentár k m@ilovine Linkuj a zdieľaj