Valentín

Pre použitie niektorých funkcií je potrebné mať JAVASCRIPT zapnutý!Valentínske priania žene

Ľúbim ťa, pretože si oheň, ktorý krásne hreje, ale nepáli. Ľúbim ťa, pretože si tak obyčajná ale pritom neobyčajne krásne iná. Ľúbim ťa, pretože si to ty...

Ďakujem ti za tvoju lásku, za tvoj úsmev, ktorý mi je energiou na celý deň, ďakujem ti za tvoje bozky, ktorými zakaždým rozochveješ všetky bunky môjho tela, ďakujem ti za každé objatie, ono mi dodáva istotu, že spolu zvládneme krásne prežiť pozemsky svet.

Ja! Nie som dokonalý, ale som to ja. Ty! Nie si dokonalá, ale si to Ty. Sme dvaja, ktorí si padli do oka. Možno to bol osud, možno náhoda...Netušili sme, čo sa môže stať, ale od prvého okamihu, chceli sme jeden pri druhom stáť. Našli sme niečo, po čom sme túžili: Žeby lásku? Láska! Zas niečo nedokonalé, ale o to krajšie. Pocit, čo nás napĺňa a dáva nám nádej. Je to úžasné! Netušíme, ako to všetko dopadne, ale jedno vieme isto: Ja milujem Teba a Ty miluješ mňa. Želám krásneho Valentína...

Si krajšia než najkrajší kvet, tvoje pohladenie je lepšie než ranné lúče slnka, tvoje bozky sú sladšie ako najsladšia čokoláda. Si proste dokonalá a ja som šťastný, že si moja. MILUJEM ŤA!

Ty si to slnko, ktoré dokáže všetko oslniť a zohriať, hlavne vtedy, keď ja to vidím ako tmu. S Tebou každý večer zaspávam a s Tebou sa každé ráno zobúdzam. Prajem si, aby nám to vydržalo takto aj naďalej.

Teraz už viem, že človek verí rozprávkam dvakrát za život. Raz ako dieťa v prvých rokoch života a neskoršie, keď mu niekto naplní srdce láskou. Tak ako Ty mne. Až teraz som pochopil, že všetko zlé, čo som musel za svoj život prežil bolo preto, aby som sa stretol práve s Tebou. Milujem Ťa.

Si moje srdiečko, ktoré veľmi ľúbim. Si môj anjelik, po ktorom strašne túžim. S tebou som spoznal, aký je život krásny, s Tebou chcem ostať chrobáčik navždy.

Nehovor mi mám Ťa rada, snaž sa mi to dokázať.
Životom vykročíme traja, láska, sen a Ja.
No teraz kráčame dvaja.
Že Ťa ľúbim je blbosť odkazovať, to treba cítiť a dokazovať.

Mám dve oči, ktoré ťa chcú vidieť. Mám pery, ktoré ťa chcú stále bozkať. Mám dve ruky, ktoré ťa chcú objímať, ale iba jedno srdce, ktoré ťa miluje a je celé tvoje !!!

V živote ma naučili veľa vecí. Napríklad, že 1 hodina má 60 minút a 1 minúta má 60 sekúnd, ale nikto mi ešte nepovedal, že 1 sekunda bez teba je celá večnosť.

Nemôžeš byť niekedy škaredá, lenivá, tučná alebo lakomá? Aby som stále nemusel myslieť na to, aká si dokonalá, krásna, šikovná, šantivá, podmanivá, ako ma krásne dokážeš vzrušiť a mohol sa sústrediť aj na iné veci...Ľúbim Ťa, tvoj chrobáčik

Boli krásne chvíle, prídu krajšie. Boli zlé chvíle, prídu horšie. Prežili sme spolu veľa a stále je to málo. Dokážeš ma pochopiť, rozosmiať aj prekvapiť. Teba viem naozaj ľúbiť. Si zázrak v srdci i duši mojej. Si...
Ďakujem, že SI.

Milujem Ťa. Tu nie je čo riešiť

Drahá, na mojich vreckách vážená, čokoládovým pudingom posypaná, som do teba zaľúbený, ako somár do kopy sena, žiť bez teba to radšej budem bez vody a chleba. Budem jesť len suchý salám a čabajskú klobásu. Drahá, túžim po tebe, ako po pachu americkej cigarety, Tvoje objatie je silnejšie ako Národná rada a moja láska k tebe je silnejšia ako premoknutý papier, túžim po tvojich bozkoch ako po zvýšenom plate. A tak ver, moja drahá, že život bez teba je ako zabíjačka bez svine.


Vložil atsupak dňa 01-02-2012 Prezretá 9249x Komentovaná 0x

Páčila sa ti m@ilovina? Ohodnoť ju, okomentuj alebo pošli priateľovi na mail.

Hodnotenie: 4.50 (8x)
Pošli m@ilovinu mailom Vlož komentár k m@ilovine Linkuj a zdieľaj