Viete že...?

Pre použitie niektorých funkcií je potrebné mať JAVASCRIPT zapnutý!Z akého stromu si spadol

Z AKÉHO STROMU SI SPADOL?
pre všetkých čo radí objímajú stromy aby vedeli, ktorý strom je ten ich......
To čo si prečítate je zábavné a pekne výstižné ...

Nájdite si dátum svojeho narodenia a podľa neho si vyhľadajte svoj strom. Nájdite si svoj strom dole a pozrite si čo ste zač...

Dec 23 Jan 01 -JABLOŇ
Jan 01- Jan 11-SOSNA
Jan 12 - Jan 24- BREST
Jan 25- Feb 03 - CYPRUS
Feb 04- Feb 08 - TOPOĽ
Feb 09- Feb 18 - CÉDER
Feb 19- Feb 28 - BOROVICA
Marec 01- Marec 10 - SMUTNÁ VŔBA
Marec11- Marec 20 - LIPA
Marec 21 (iba) - DUB
Marec22- Marec 31 - LIESKOVÝ ORECH
Apr 01- Apr 10 - JARABINA
Apr 11 - Apr 20 - JAVOR
Apr 21 - Apr 30 - ORECH
máj 01- máj 14 - TOPOĽ
máj 15 - máj 24 - GAŠTAN
máj 25- Jun 03 - JASEŇ
Jun 04 -Jun 13 - HRAB
Jun 14- Jun 23 - FIGOVNÍK
Jun 24 (iba) - BREZA
Jun 25 -Jul 04 - JABLOŇ
Jul 05- Jul 14 - SOSNA
Jul 15 -Jul 25 - BREST
Jul 26- August 04 -CYPRUS
August 05- Augustu 13 - TOPOĽ
August 14- August 23 - CÉDER
August 24- Sep 02 - BOROVICA
Sept 03- Sept 12 - SMUTNÁ VŔBA
Sept 13 Sept 22 - LIPA
Sept 23 (iba) - OLIVOVNÍK
Sep 24-Okt 03 - LIESKOVÝ ORECH
Okt 04- Okt 13 - JARABINA
Okt 14- Okt 23 - JAVOR
Okt24-Nov 11 - ORECH
november 12- novembru 21 - GAŠTAN
november 22- Dec 01 - JASEŇ
Dec 02- Dec 11 - HRAB
Dec 12- Dec 21 - FIGA
Dec 22 (iba) - BUK

STROMY :
Jabloň (láska) -- pokojný a často plachý, šarmantný, príťažlivý a atraktívný, príjemné správanie, rád flirtuje, má rád dobrodružstvá, citlivý, lojálny v láske, chce ľúbiť a byť milovaný, verný a citlivý partner, veľmi štedrý, talentovaný, miluje deti, potrebuje láskyplného partnera.
Jaseň (ambícia) -- výnimočne príťažlivý, vitalný, impulzivný, náročný, nedbá na kritiku, ctižiadostivý, inteligentný, talentovaný, rád sa pohrava s osudom, vie byť veľmi egotistický, spoľahlivý, netrpezlivý milovník, niekedy mu peniaze ovládnu srdce, potrebuje láskavosť lásku a veľa citovej podpory.
Buk (kreativita) -- má dobrý vkus, starostlivý o svoj výzor, materialistický založený, dobré organizačné schopností v živote a práci, šetrný, dobrý vedúci , nerád riskuje, rozumný, príjemný životný spoločník, horlivý v udržovaní svojej kondície (diéty, športy, a iné).
Breza (inšpirácia) -- vitálný, príťažlivý, elegantný, priateľský, nenápadný, skromný, nema rád výstredností, desiť sa nevychovaností, má rád život v prírode a v tichu, nie je príliš vášnivý, plný predstavivostí, nemá vysoké ambícia, vytvára okolo seba pokoj a spokojnú atmosféru.
CÉDER (tajomstvo ) -- zriedkavo silný, adaptabilný, má rád neočakávané prekvapenia- deary, disponuje dobrým zdravotným stavom, ani prinajmenšom nie je plachý, má sklon pozerať sa na iných zvrchu, sebavedomý, vynikajúci rečník, rázny, často netrpezlivý, rád tlačí na iných, talentovaný, usilovný, zdravo optimistický, čaká na jedinú skutočnú lásku, schopná robiť rýchle rozhodnutia.
Gaštan (poctivosť) -- má neobyčajný vzrast, je pôsobivý, má vyvinutý zmysel pre spravodlivosť, rád sa zabáva , rád plánuje, rodený diplomat, občas vznetlivý, citlivý k citom iných , usilovný a niekedy až vynikajúci pracovník, občas sa cíti byť nepochopený, silne rodinne založený, lojálný v láske, telesne zdatný.
CYPER (vernosť) -- silný, svalnavý, prispôsobivý, robí čo si život vyžaduje ale nedá sa povedať žeby to nevyhnutne mál rád, snaži sa byť spokojný, optimistický, chce byť finančne nezávislý, má rád lásku a zaľúbenie, nenávidí osamelosť, vášnivý milovník ktorý nevie byť uspokojný, verný, občas premenlivý, vie byť neposlušný a bezstarostný, rád získava nové znalosti, potrebuje byť potrebovaným.
Brest (šľachetnosť ) -- príjemne tvarovaný, vkusné oblečený, skromný v požiadavkach, nerád odpúšťa chyby, bodrý, rád vedie ale nerád poslúcha, čestný a verný partner, rád robí rozhodnutia za iných, šľachetný, veľkorysý, s dobrý zmyslom pre humor, praktický.
Figovní k (jemnocit ) -- veľmi silný mysliací, trochu svojvoľný, čestný, lojálny, nezávislý, nenávidí protirečenie alebo argumenty, usilovný pracovník keď sa mu chce , miluje život a priatelia, mať potešenie z detí a zvierat, sexuálne orientovaný, vynikajúci zmysel pre humor, má umelecký talent a ohromnú inteligenciu.
Jedľa (záhadnosť- tajuplnosť) -- má mimoriadny vkus, dobré zvláda stresové situácie, miluje všetko nádherné, je húževnatý, rád sa stará o blízkych, silne dôveruje iným, ešte spoločensko prelietavý, má rád záhaľka a leňošenie po dlhých náročných hodinách pri práci, je skromnejší, talentovaný, nesebecký, má veľa priateľov, je veľmi spoľahlivý, neobvyklé inteligentný a milujte život.
Lieskový orech (mimoriadnosť ) -- šarmantný so zmyslom pre humor, veľmi náročný ale vie tiež byť veľmi chápavý, vie trvalo zaujať, aktívny spoloéčenský a politický bojovník, populárny, dosť náladadový, sexuálne orientovaný, čestný, perfekcionista, má presný zmysel pre spravodlivosť a očakáva úplnú poctivosť.
Hrab (dobrý vkus) -- má v sebe niečo ako chladnú krásu, stará sa o svoj výzory a kondíciu, má dobrý vkus, je nesebecký, život si uspôsobuje tak pohodlným ako je to len možné, vedie rozumný a disciplinovaný život, vyhľadáva láskavosť a potvrdenie v citlivom partnerovi, sníva o neobyčajnom milencovi, zriedka je šťastný so svijími citmi, nedôveruje väčšine ľuďom, nikdy si nie je istý svojím rozhodnutím, je veľmi uvedomelý.
Lipa (pochybnosť) - inteligentný, pracovitý, prijíma čo mú život nadelí, avšak nie skôr ako sa pokusí zmeniť zlé okolností na dobré, nenávidí zápasenie a a nátlak, teší sa mať z únikového oddychu, môže sa javiť ako nepoddajný, ale v skutočností je jemný a mäkký, vždy je ochotný sa obetovať pre rodinu a priateľov, je talentovaný ale niekedy nemá dosť času na to aby svoj talent využil, má vynikajúce riadiace schopností, niekedy je žiarlivý ale mimoriadne lojálny.
Javor (rozumová nezávislosť) -- neobvyklá osobnosť, plný obrazotvornosti a originality, je plachý a rezervovaný, ctižiadostivý, pyšný, sebavedomý, hladný po nových skúsenostiach, občas nervózny, má veľa zložitostí, dobrú pamäť, ľahko sa učí, komplikovaný ľúbostný život, chcieť urobiť dojem.
Dub (statočnosť) -- robusný vzrast, odvážny, silný, neuprosný, nezávislý, citlivý, nemá rád zmenu, stojí pevne so svojimi nohami na zemi, akčná osobnosť- resp. muž činu.
Olivovník (múdrosť) -- miluje slnko, teplo a príjemné cítenie, rozumný, vyrovnaný, predchádza napadnutiu a násiliu, je znášanlivý, bod rý, tichý, má dobré vyvinutý zmysel pre spravodlivosť, je citlivý, empatický, nepozná žiarlivosť, rád číta a tiež má rad spoločnosť mysliacích ľudí.
Borovica (uzmierovač) -- miluje príjemnú spoločnosť, túžiť po pokoji a harmónii, rád pomáha iným, má živú fantáziu, rád píše básne, nepodlieha modnym výstrelkom, je ohromne súcitiací, priateľský ku každému, silne sa zvykne zamilovať ale ak je zradený alebo oklamaný v láske odíde, emocionálne je jemný, chýba mu sebaúcta, vyžaduje náklonnosť a ubezpečovanie.
TOPOĽ (pochybnosti) -- vyrerá veľmi dekoratívne, je talentovaný, nepríliš sebavedomý, ak je to potrebné tak je dosť odvážny, potrebuje priazeň a príjemné okolie, je veľmi vyberavý, často osamelý, dosť nepriateľský, ohromná umelecká povaha, dobré organizačné schopností, inklinuje k filozofovaniu , spoľahlivý vkaždom ohľade a uzatvára vážné priateľstva.
JARABINA (citlivosť) -- je plný pôvabu, bodrý, nadaný bez sebectva, dokáže rýchle upútať pozornosť, miluje život, pohyb a aj komplikácie, je aj závislý aj nezávislý, má dobrý vkus, umelecké cítenie, vášnivosť, citovosť, má rád dobrú spoločnosť, nevie odpušťať.
ORECH( vášnivosť) -- neúprosný, zvláštný a plný protikladov, často egotistický, útočný, vznešený, má široký rozhľad, neočakavané reakcie, spontalný, má neobmedzené ambície, chýba mu flexibilita, je to obtiažny a neobyčajný partner, nie vždy sa páčí ale často je obdivovaný, je to šikovný stratég, veľmi žiarlivý a vášnivý, nerád robí kompromisy.
SMUTNÁ VŔBA (melanchólia) - rád ma napätie aj voľnosť, miluje rodinný život plný nádeje a snov, je príťažlivý, veľmi empatický, miluje včetko pekné, má hudobne sklony, rád cestuje na exotické miesta, je nepokojný, vrtošivý, čestný, je ovplyvniteľný ale nie je ľahko s ním žiť, keď je napätý, niekedy je dosť náročný, má dobrú intuíciu, trpí v láske, kým nenajde lojalného partnere, je neochvejný partner; rád rozosmieva iných


Vložil atsupak dňa 03-06-2012 Prezretá 3486x Komentovaná 0x

Páčila sa ti m@ilovina? Ohodnoť ju, okomentuj alebo pošli priateľovi na mail.

Hodnotenie: 4.80 (5x)
Pošli m@ilovinu mailom Vlož komentár k m@ilovine Linkuj a zdieľaj